TPS73250DBVT
DigiKeys produktnummer
296-15813-2-ND - Tape og spole (TR)
296-15813-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-15813-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS73250DBVT
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPS73250DBVT Modeller
Kategori
Strøm – utgang
550 µA
Serie
Strøm - forsyning (maks)
950 µA
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Spenningsbortfall (maks)
0.15V ved 250mA