TPS73150MDBVREP
DigiKeys produktnummer
296-22490-2-ND - Tape og spole (TR)
296-22490-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-22490-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS73150MDBVREP
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TPS73150MDBVREP Modeller
Strøm - forsyning (maks)
750 µA
PSRR
58dB – 37dB (100Hz – 10kHz)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Spenningsbortfall (maks)
0.1V ved 150mA