TPS62401DRCT
DigiKeys produktnummer
296-TPS62401DRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS62401DRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS62401DRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS62401DRCT
Beskrivelse
IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10VSON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Programmerbar (fast) 1,1V, 1,575V (1,8V) 2 Utgang 400mA, 600mA 10-VFDFN-eksponert plate
EDA-/CAD-modeller
TPS62401DRCT Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
6V
Aktiv
Frekvens - omkobling
2,25MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Kapsling
Antall utganger
2
Leverandørens enhetsforpakning
10-VSON (3x3)
Spenning - inngang (min)
2,5V