TPS61097-33DBVR
DigiKeys produktnummer
296-24662-2-ND - Tape og spole (TR)
296-24662-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-24662-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS61097-33DBVR
Beskrivelse
IC REG BOOST 3.3V 200MA SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Opptransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 200mA (bryter) SC-74A, SOT-753
EDA-/CAD-modeller
TPS61097-33DBVR Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Synkron likeretter
Ja
Funksjon
Trinn opp
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Monteringstype
Overflatemontering
Topologi
Kapsling
Utgangstype
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (min)
0,9V