TPS1HC30BQPWPRQ1
DigiKeys produktnummer
296-TPS1HC30BQPWPRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPS1HC30BQPWPRQ1
Beskrivelse
AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømbryter/driver 1:1 N-kanal 5A 14-HTSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPS1HC30BQPWPRQ1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
5A
Produsent
Rds på (Typ)
30mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangstype
Ikke-inverterende
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Auto Restart, Latch Function, Slew Rate Controlled, Status Flag
Brytertype
Feilbeskyttelse
Antall utganger
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Forhold - inngang:utgang
1:1
Grad
Bilteknikk
Utgangskonfigurasjon
Høy side
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangstype
N-kanal
Monteringstype
Overflatemontering
Grensesnitt
På/av
Leverandørens enhetsforpakning
14-HTSSOP
Spenning - last
2,6V – 28V