TMS320F2802PZA-60
DigiKeys produktnummer
296-21719-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TMS320F2802PZA-60
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
C28x C2000™ C28x Fixed-Point Mikrostyringer IC 32-biters 60MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TMS320F2802PZA-60 Modeller
Kategori
Programminnetype
FLASH
Produsent
RAM-størrelse
6K x 16
Serie
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,71V – 1,89V
Emballasje
Brett
Dataomformere
A/D 16x12b
Delestatus
Aktiv
Oscillatortype
Intern
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjerneprosessor
C28x
Grad
Bilteknikk
Kjernestørrelse
32-biters
Godkjenning
AEC-Q100
Hurtighet
60MHz