TMCS1100A2QDR
DigiKeys produktnummer
296-TMCS1100A2QDRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TMCS1100A2QDRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TMCS1100A2QDRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TMCS1100A2QDR
Beskrivelse
PRECISION ISOLATED CURRENT SENSO
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Strømsensorer 1 kanaler Hall-effekt Toveis 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TMCS1100A2QDR Modeller
Kategori
Linearitet
±0,05%
Produsent
Nøyaktighet
±0,4%
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Strøm - forsyning (maks)
6mA
For måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sensortype
Polarisering
Toveis
Antall kanaler
1
Monteringstype
Utgang
Proporsjonal, Spenning
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Følsomhet
100mV/A
Baseproduktnummer
Frekvens
80kHz