TLV61220DBVR
DigiKeys produktnummer
296-30547-2-ND - Tape og spole (TR)
296-30547-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV61220DBVR
Beskrivelse
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
Detaljert beskrivelse
Opptransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1,8V 1 Utgang 220mA (bryter) SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
TLV61220DBVR Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Digi-Reel®
Spenning - utgang (maks)
5,5V
Delestatus
Aktiv
Strøm – utgang
Funksjon
Trinn opp
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Spenning - inngang (min)
0,7V