TLV1117-33IDCYRG3
DigiKeys produktnummer
296-50543-2-ND - Tape og spole (TR)
296-50543-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-50543-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV1117-33IDCYRG3
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223-4
EDA-/CAD-modeller
TLV1117-33IDCYRG3 Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
1.3V ved 800mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V