TLV1117-15CDCY
DigiKeys produktnummer
296-34399-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TLV1117-15CDCY
Beskrivelse
IC REG LIN 1.5V 800MA SOT-223-4
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223-4
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TLV1117-15CDCY Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
Emballasje
Rør
PSRR
75dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Spenning - utgang (min./fast)
1,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.3V ved 800mA