TL750M12QKVURQ1
DigiKeys produktnummer
296-27429-2-ND - Tape og spole (TR)
296-27429-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-27429-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL750M12QKVURQ1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 750MA TO252-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 750mA TO-252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL750M12QKVURQ1 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
PSRR
55dB (120Hz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Overspenning, Omvendt polaritet
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangskonfigurasjon
Grad
Bilteknikk
Utgangstype
Godkjenning
AEC-Q100
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
26V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 750mA