TL750M12CKVURG3
DigiKeys produktnummer
296-21601-2-ND - Tape og spole (TR)
296-21601-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-21601-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL750M12CKVURG3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 750MA TO252-3
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 750mA TO-252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL750M12CKVURG3 Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.6V ved 750mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Overspenning, Omvendt polaritet
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
26V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Spenning - utgang (min./fast)
12V