TL2575-15IKTTR
DigiKeys produktnummer
296-21497-2-ND - Tape og spole (TR)
296-21497-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-21497-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL2575-15IKTTR
Beskrivelse
IC REG BUCK 15V 1A TO263
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 15V 1 Utgang 1A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL2575-15IKTTR Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
52kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (DDPAK-5)
Spenning - inngang (min)
4,75V