TL1963A-33DCYR
DigiKeys produktnummer
296-24897-2-ND - Tape og spole (TR)
296-24897-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-24897-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TL1963A-33DCYR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-4
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223-4
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TL1963A-33DCYR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
80 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
20V
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Spenningsbortfall (maks)
0.55V ved 1.5A