SN74LVC3G14DCTR
DigiKeys produktnummer
296-13284-2-ND - Tape og spole (TR)
296-13284-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-13284-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC3G14DCTR
Beskrivelse
IC INVERT SCHMITT 3CH 3-INP SM8
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekselretter IC 3 Kanals Schmitt-utløser SM8
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC3G14DCTR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
10 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,7V – 2,5V
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,7V
4.3ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
3
Antall innganger
3
Leverandørens enhetsforpakning
SM8
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm bredde)
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V