SN74LVC2G32DCUR
DigiKeys produktnummer
296-13268-2-ND - Tape og spole (TR)
296-13268-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-13268-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC2G32DCUR
Beskrivelse
IC GATE OR 2CH 2-INP 8VSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 2 Kanals 8-VSSOP
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC2G32DCUR Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
3.2ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Leverandørens enhetsforpakning
8-VSSOP
Kapsling
8-VFSOP (szerokość 0,091", 2,30mm)
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V