SN74LVC2G32DCTR
DigiKeys produktnummer
296-13267-2-ND - Tape og spole (TR)
296-13267-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-13267-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC2G32DCTR
Beskrivelse
IC GATE OR 2CH 2-INP SM8
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 2 Kanals SM8
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC2G32DCTR Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
3.2ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Leverandørens enhetsforpakning
SM8
Kapsling
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm bredde)
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V