SN74LVC2G14DBVT
DigiKeys produktnummer
296-26618-2-ND - Tape og spole (TR)
296-26618-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-26618-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC2G14DBVT
Beskrivelse
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekselretter IC 2 Kanals Schmitt-utløser SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC2G14DBVT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
10 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,3V – 1,4V
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,7V
4.7ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
SOT-23-6
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V