SN74LVC2G14DBVR er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Diodes Incorporated
På lager: 41 223
Datablad
Direkte
onsemi
På lager: 6 298
Datablad
Oppgradering
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Vekselretter IC 2 Kanals Schmitt-utløser SOT-23-6
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SN74LVC2G14DBVR
DigiKeys produktnummer
296-13010-2-ND - Tape og spole (TR)
296-13010-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-13010-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC2G14DBVR
Beskrivelse
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC2G14DBVR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
10 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,3V – 1,4V
Logikknivå - høyt
1,4V – 3,7V
4.7ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
SOT-23-6
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V