SN74LVC1G32DSFR
DigiKeys produktnummer
296-28376-2-ND - Tape og spole (TR)
296-28376-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-28376-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DSFR
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals 6-SON (1x1)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32DSFR Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
4ns ved 5V, 50pF
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Logikktype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
6-SON (1x1)
Antall innganger
2
Kapsling
6-XFDFN
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V