SN74LVC1G32DPWR
DigiKeys produktnummer
296-SN74LVC1G32DPWRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-SN74LVC1G32DPWRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-SN74LVC1G32DPWRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32DPWR
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP 4X2SON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals 4-X2SON (0,8x0,8)
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32DPWR Modeller
Kategori
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Produsent
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
4ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Logikktype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
4-X2SON (0,8x0,8)
Antall innganger
2
Kapsling
4-XFDFN-eksponert plate
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V