SN74LVC1G175DBVT
DigiKeys produktnummer
296-32298-2-ND - Tape og spole (TR)
296-32298-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-32298-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G175DBVT
Beskrivelse
IC FF D-TYPE SGL 1-BIT SOT-23-6
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Flip Flop 1 Element D-type 1 Bit Positiv kant SOT-23-6
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G175DBVT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
5ns ved 5V, 50pF
Produsent
Texas Instruments
Utløsertype
Positiv kant
Serie
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 µA
Funksjon
Tilbakestille
Inngangskapasitans
3 pF
Type
D-type
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Ikke-invertert
Monteringstype
Overflatemontering
Antall elementer
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-6
Antall bits per element
1
Kapsling
SOT-23-6
Taktfrekvens
175 MHz