SN74LS240N
DigiKeys produktnummer
296-1651-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LS240N
Beskrivelse
IC BUFF 4.75V/5.25V 20-PDIP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Buffer, Inverterende 2 Element 4 Bit per element 3-trinns Output 20-PDIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SN74LS240N Modeller
Kategori
Utgangstype
3-trinns
Produsent
Texas Instruments
Strøm - utgang høy, lav
15mA, 24mA
Serie
Forsyningsspenning
4,75V – 5,25V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Logikktype
Buffer, Inverterende
Kapsling
20-DIP (0,300", 7,62mm)