SN74ACT14DR
DigiKeys produktnummer
296-1068-2-ND - Tape og spole (TR)
296-1068-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-1068-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74ACT14DR
Beskrivelse
IC INVERT SCHMITT 6CH 1IN 14SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vekselretter IC 6 Kanals Schmitt-utløser 14-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SN74ACT14DR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - hvilestrøm (maks)
2 µA
Produsent
Strøm - utgang høy, lav
24mA, 24mA
Serie
Logikknivå - lavt
0,5V – 1,4V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Logikknivå - høyt
1,2V – 2,1V
Delestatus
Aktiv
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
11.5ns ved 5V, 50pF
Logikktype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall kretser
6
Monteringstype
Overflatemontering
Antall innganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
14-SOIC
Funksjoner
Schmitt-utløser
Kapsling
14-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Forsyningsspenning
4,5V – 5,5V