SN65LVDS390D
DigiKeys produktnummer
296-6927-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SN65LVDS390D
Beskrivelse
IC TRANSCEIVER 0/4 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0/4 Mottaker LVDS 16-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SN65LVDS390D Modeller
Kategori
Datahastighet
200Mbps
Produsent
Texas Instruments
Forsyningsspenning
3V – 3,6V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Rør
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)