REG1117-3.3/2K5G4 er utgått og føres ikke lenger av DigiKey.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Texas Instruments
På lager: 1 650
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
På lager: 263
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA SOT-223-4
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG1117-3.3/2K5G4
DigiKeys produktnummer
REG1117-3.3/2K5G4-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
REG1117-3.3/2K5G4
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
REG1117-3.3/2K5G4 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
62dB (120Hz)
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-4
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA