REG104GA-3.3
DigiKeys produktnummer
REG104GA-3.3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REG104GA-3.3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-6
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223-6
EDA-/CAD-modeller
REG104GA-3.3 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
0.7 mA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
1.8 mA
Emballasje
Rør
PSRR
65dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spenning - inngang (maks)
15V
Kapsling
SOT-223-6
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-6
Spenningsbortfall (maks)
0.48V ved 1A