REG102NA-5/250G4 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Texas Instruments
På lager: 0
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 665
Microchip Technology
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG102NA-5/250G4
DigiKeys produktnummer
REG102NA-5/250G4-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
REG102NA-5/250G4
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
REG102NA-5/250G4 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
500 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
800 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
65dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
10V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.27V ved 250mA