OPA350EA/2K5 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 4 148
Datablad
På lager: 826
Microchip Technology
På lager: 198
Microchip Technology
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-VSSOP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
OPA350EA/2K5
DigiKeys produktnummer
296-46161-2-ND - Tape og spole (TR)
296-46161-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-46161-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
OPA350EA/2K5
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
OPA350EA/2K5 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
150 µV
Produsent
Strøm - forsyning
5,2mA
Serie
Strøm - utgang/kanal
40 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
2.5 V
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapsling
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Endringshastighet
22V/µs
Leverandørens enhetsforpakning
8-VSSOP
Forsterkerbåndbreddeprodukt
38 MHz