OPA350EA/2K5 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | OPA350EA/2K5 |
Beskrivelse | IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-VSSOP |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | OPA350EA/2K5 Modeller |
Kategori | Spenning - inngang forskjøvet 150 µV |
Produsent | Strøm - forsyning 5,2mA |
Serie | Strøm - utgang/kanal 40 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Spenning - område (min) 2.5 V |
Delestatus Aktiv | Spenning - område (maks) 5.5 V |
Forsterkertype | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Antall kretser 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Utgangstype Skinne-til-skinne | Kapsling 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde) |
Endringshastighet 22V/µs | Leverandørens enhetsforpakning 8-VSSOP |
Forsterkerbåndbreddeprodukt 38 MHz | Baseproduktnummer |