OPA170AIDR
DigiKeys produktnummer
296-46320-2-ND - Tape og spole (TR)
296-46320-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-46320-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
OPA170AIDR
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
OPA170AIDR Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
250 µV
Produsent
Strøm - forsyning
110µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - utgang/kanal
17 mA
Spenning - område (min)
2.7 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
36 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Endringshastighet
0,4V/µs
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
1.2 MHz