OPA170AID
DigiKeys produktnummer
296-29493-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
OPA170AID
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OPA170AID Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
250 µV
Produsent
Strøm - forsyning
110µA
Emballasje
Bulk
Strøm - utgang/kanal
17 mA
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (min)
2.7 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
36 V
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Monteringstype
Overflatemontering
Endringshastighet
0,4V/µs
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Forsterkerbåndbreddeprodukt
1.2 MHz