MUX36S16IRSNR
DigiKeys produktnummer
296-49114-2-ND - Tape og spole (TR)
296-49114-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-49114-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MUX36S16IRSNR
Beskrivelse
IC MUX 16:1 170OHM 32QFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 IC-bryter for krets 16:1 170Ohm 32-QFN (4x4)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MUX36S16IRSNR Modeller
Kategori
Voltage - Supply, Dual (V±)
±5V – 18V
Produsent
Texas Instruments
Brytertid (Ton, Toff) (maks)
136ns, 78ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kanalkapasitans (CS(av), CD(av))
2,1pF, 11,1pF
Delestatus
Aktiv
Strøm - lekkasje (IS(av)) (maks)
40pA
Multiplekser/demultiplekser-krets
16:1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand på-stilling (maks)
170Ohm
Kapsling
32-WFQFN-eksponert plate
Kanal til kanal-matching (ΔRon)
6Ohm
Leverandørens enhetsforpakning
32-QFN (4x4)
Spenning - forsyning, enkel (V+)
10V – 36V