LPV321M5X/NOPB
DigiKeys produktnummer
LPV321M5X/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LPV321M5X/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LPV321M5X/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LPV321M5X/NOPB
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LPV321M5X/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
1.5 mV
Produsent
Strøm - forsyning
9µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
2.7 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Endringshastighet
0,1V/µs
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Forsterkerbåndbreddeprodukt
152 kHz