LP5912Q3.3DRVRQ1
DigiKeys produktnummer
296-44294-2-ND - Tape og spole (TR)
296-44294-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-44294-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5912Q3.3DRVRQ1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-WSON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 6-WSON (2x2)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP5912Q3.3DRVRQ1 Modeller
Kategori
Strøm - forsyning (maks)
600 µA
Produsent
PSRR
80dB – 40dB (100Hz – 100kHz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, mykstart
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Omvendt polaritet, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
6,5V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenningsbortfall (maks)
0.18V ved 500mA