LP5907MFX-3.2/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-40359-2-ND - Tape og spole (TR)
296-40359-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-40359-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP5907MFX-3.2/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.2V 250MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
LP5907MFX-3.2/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
25 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
425 µA
PSRR
90dB – 60dB (100Hz – 100kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,2V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 250mA