LP38692MPX-1.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-LP38692MPX-1.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LP38692MPX-1.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LP38692MPX-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP38692MPX-1.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A SOT-223-5
EDA-/CAD-modeller
LP38692MPX-1.8/NOPB Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
10V
Kapsling
TO-261-5, TO-261AB
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-5
Spenningsbortfall (maks)
1.6V ved 1A