LMZM33606EVM
DigiKeys produktnummer
296-50766-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZM33606EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LMZM33606
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LMZM33606 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
6A
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
3,5V – 36V
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Brukt IC/del
LMZM33606
Utganger og type
1 uisolert utgang
Baseproduktnummer
Utgangsspenning
1,2V, 1,8V, 2,5V, 3,3V eller 5V