LMZM33602RLRR
DigiKeys produktnummer
296-48829-2-ND - Tape og spole (TR)
296-48829-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-48829-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMZM33602RLRR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1-18V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1 – 18V 2A 4V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMZM33602RLRR Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
OCP, OTP, UVLO
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
94%
Type
Uisolert PoL-modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
18-PowerBQFN-modul
Spenning - inngang (min)
4V
Størrelse/dimensjon
0,35" L x 0,28" B x 0,16" H (9,0mm x 7,0mm x 4,1mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
18-B2QFN (9x7)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
2A