LMV321M7X/NOPB
DigiKeys produktnummer
LMV321M7X/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LMV321M7X/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LMV321M7X/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMV321M7X/NOPB
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne SC-70-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMV321M7X/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
1.7 mV
Produsent
Strøm - forsyning
130µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
2.7 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Endringshastighet
1V/µs
Leverandørens enhetsforpakning
SC-70-5
Forsterkerbåndbreddeprodukt
1 MHz