LMV321M7/NOPB
DigiKeys produktnummer
LMV321M7/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LMV321M7/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LMV321M7/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMV321M7/NOPB
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Standard (generell bruk) Forsterkere 1 Kretser Skinne-til-skinne SC-70-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMV321M7/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang forskjøvet
1.7 mV
Produsent
Strøm - forsyning
130µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - utgang/kanal
160 mA
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (min)
2.7 V
Forsterkertype
Spenning - område (maks)
5.5 V
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Utgangstype
Skinne-til-skinne
Monteringstype
Overflatemontering
Endringshastighet
1V/µs
Kapsling
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Forsterkerbåndbreddeprodukt
1 MHz