LMR14206XMKX/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-41446-2-ND - Tape og spole (TR)
296-41446-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-41446-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMR14206XMKX/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,765V 1 Utgang 600mA SOT-23-6 tynn, TSOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMR14206XMKX/NOPB Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - inngang (maks)
42V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Spenning - utgang (maks)
34V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
1,25MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-THIN
Spenning - inngang (min)
4,5V