LMK62E2-156M25SIAT
DigiKeys produktnummer
296-46901-2-ND - Tape og spole (TR)
296-46901-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-46901-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMK62E2-156M25SIAT
Beskrivelse
SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 6-SMD-modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMK62E2-156M25SIAT Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
110mA
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Kapsling
6-SMD-modul
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
6-QFM (5x3,2)
Type
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
70mA
Utgang
LVPECL
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
3,3V