LMK62A2-100M00SIAT
DigiKeys produktnummer
296-47076-2-ND - Tape og spole (TR)
296-47076-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-47076-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LMK62A2-100M00SIAT
Beskrivelse
SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktiver/Deaktiver 6-SMD-modul
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMK62A2-100M00SIAT Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
100mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Kapsling
6-SMD-modul
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
6-QFM (5x3,2)
Type
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,043" (1,10mm)
Funksjon
Aktiver/Deaktiver
Strøm - forsyning (deaktiver) (maks)
70mA
Utgang
LVDS
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
3,3V