LM73606RNPR
DigiKeys produktnummer
296-48926-2-ND - Tape og spole (TR)
296-48926-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-48926-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM73606RNPR
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1V 1 Utgang 6A 30-WFQFN-eksponert plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM73606RNPR Modeller
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
34,2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
350kHz – 2,2MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
30-WQFN (6x4)
Spenning - inngang (min)
3,5V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
36V