LM73605EVM-5V-2MHZ
DigiKeys produktnummer
296-48008-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM73605EVM-5V-2MHZ
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LM73605
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LM73605 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
5A
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
6V – 36V
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
2,2MHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
LM73605
Utgangsspenning
5V