LM5007MM
DigiKeys produktnummer
LM5007MMTR-ND - Tape og spole (TR)
LM5007MMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM5007MMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM5007MM
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 500MA 8VSSOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 2,5V 1 Utgang 500mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM5007MM Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
75V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - utgang (maks)
73V
Delestatus
Utdatert
Strøm – utgang
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
8-VSSOP
Spenning - inngang (min)
9V