LM5006EVAL/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM5006EVAL/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM5006EVAL/NOPB
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LM5006
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LM5006 - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
500mA
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
6V – 75V
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
200kHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
LM5006
Utgangsspenning
5V