LM43603DSUT
DigiKeys produktnummer
296-46613-2-ND - Tape og spole (TR)
296-46613-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-46613-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM43603DSUT
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 16SON
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1V 1 Utgang 3A 16-VFDFN-eksponert plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM43603DSUT Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - inngang (maks)
36V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Spenning - utgang (maks)
28V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
200kHz – 2,2MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
16-SON (4x5)
Spenning - inngang (min)
3,5V