LM43602QPWPRQ1
DigiKeys produktnummer
296-42119-2-ND - Tape og spole (TR)
296-42119-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-42119-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM43602QPWPRQ1
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 1V 1 Utgang 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM43602QPWPRQ1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
28V
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
200kHz – 2,2MHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Synkron likeretter
Ja
Funksjon
Trinn ned
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Grad
Bilteknikk
Topologi
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
Spenning - inngang (min)
3,5V
Leverandørens enhetsforpakning
16-HTSSOP
Spenning - inngang (maks)
36V